Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu

İYİ SEÇİM!
 • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu: Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri 

Çeşme, Çeşme Kalesi ,Ilıca Yüzme Molası, Alaçatı , İstanbul
 • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu: Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri 

Çeşme, Çeşme Kalesi ,Ilıca Yüzme Molası, Alaçatı , İstanbul
 • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu: Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri 

Çeşme, Çeşme Kalesi ,Ilıca Yüzme Molası, Alaçatı , İstanbul
 • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu: Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri 

Çeşme, Çeşme Kalesi ,Ilıca Yüzme Molası, Alaçatı , İstanbul
 • Salda Gölü
 • Laodikya Antik Kenti
 • Çeşme Kalesi
 • Ilıca Yüzme Molası
 • Hierapolis Antik Kenti
 • Alaçatı
Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri

Çeşme, Çeşme Kalesi ,Ilıca Yüzme Molası, Alaçatı , İstanbul

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Gece Yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

 • 22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
 • 22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
 • 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
 • 23.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
 • 23:40 Çayırova McDonald's Önü
 • 00:20 İzmit Halkevi Durağı (Dönüşte Gebze Center Durağı)
Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. .
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur

2.

Gün
Salda Gölü -Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti Pamukkale 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gece yolculuğumuzun ardından Tatilmod ile Salda Gölü Pamukkale çeşme, çeşme kalesi,alaçatı,ılıca yüzme molalı Tur yolculuğuna başlıyoruz. Sabah,tesiste alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Türkiye’nin 3. en derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve ‘’Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin’’ denilen, Mars ile benzer kayaç özelliklerini taşıyan Salda Gölü bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz ve Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. M.Ö. 3 yy’ın ortalarında Seleukos Kralı II. Antiokhos tarafından karısı Laodike adına kurulmuş Antik Kent’te izin verilen alanlarda gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından. Öğle yemeği için Restoran’a geçiyoruz öğle yemeğimizin ardından. Unesco Dünya Kültürel ve Doğa Miras Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti’ne geçiyoruz. Hierapolis Antik Kenti 2 bin yıl önce Pamukkale Travertenlerinin güzelliğine ve çekiciliğine karşı koyamayan Bergama Krallığı tarafından Travertenlerin hemen yanına inşaa edilmiştir. Hierapolis Antik Kenti gezimize Anadolu’nun en büyük Nekropü ile Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ile başlıyoruz. Daha sonra şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüze gelmiş Hierapolis Antik Tiyatrosu’na çıkarak rehberimizden Antik Tiyatro ile ilgili bilgiler alıyoruz. Hierapolis Antik Tiyatro aynı zaman bizi muhteşem Antik Kent ve Denizli manzarası ile büyüleyecektir. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Apollon Tapınağı ve Cehennem’in giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani cin Aralığı’nı rehberimizden dinleyip geziyoruz. Ardından Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla 2 bin yıl önce Bergama Krallığı’nı hayran bıraktığı gibi bizi de kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra . Denizli'nin meşhur tekstil atölyelerinde kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz otelimize vardıktan sonra dinlenmeye çekiliyoruz. 


Kahvaltı Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği Bölgede Alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir
Konaklama: Tripolis otel ,Grand İtimat Hotel, Richmond Pamukkale thermal

3.

Gün
ÇEŞME,ÇEŞME KALESİ,ILICA YÜZME MOLASI, ALAÇATI , İSTANBUL 3 gün programını görmek için tıklayınız

Tatilmod ile Salda gölü Pamukkale çeşme turumuzun son gününde Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Denizli'den Çeşme’ye hareket ediyoruz ilk olarak Çeşme Kalesini rehberimiz eşliğinde geziyoruz Çeşme Kalesi gezimiz ardından .Sahilde güzel manzaralar eşliğinde fotoğraf çekinmek için yapılan yerlerde size serbest zaman veriyoruz dilerseniz fotoğraf çekinir dilerseniz hediyelik eşyalarınızı satın alabilirsiniz. İzmir’in meşhur kumrusunu yemek için mola veriyoruz dilerseniz başka lezzetler de yiyebilirsiniz.( ekstra ücret ). Çeşme turumuz sonrası rehberimizin eşliğinde Alaçatı’ ya hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz fotoğraf çekinebilir, Alaçatı' da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma veya o güzel meşhur cevizli incirli dondurmalardan tadabilirsiniz ,satın alabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de yüzme molası vermek için Ilıca’ya geçiyoruz ılıca plajında ortalama 1. 1,5 saat kadar yüzme molası veriyoruz yüzmek istemeyen misafirlerimiz plaj boyunca yürüyüş yapabilir kafelerde manzaraya karşı kahve içebilirler sonra salda gölü Pamukkale çeşme turumuzun sonuna geliyoruz .Akşam yemeğimizi yememiz için yol üzerinde mola veriyoruz ekstra ücrettir. Daha sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gecenin sonunda da sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz ve sizinle başka bir Tatilmod turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır Tur Ücretine Dahildir

Öğle Yemeği : bölgede alınacaktır (Ekstra)

Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur
DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçi İkramlar
Sağlık Koruma Paketi
Tüm Çevre Gezileri


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
İlk Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Plaj giriş ücretleri , şezlong şemsiye, ücretleriYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

• 20 yaş altındaki misafirlerimiz anne veya babaları olmadan tura katılım sağlayamayacaktır.

• 65+ üstü misafirlerimiz ALO 199 dan izin alarak tura katılım sağlayabilirler.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM3494
LOKASYON:
Alaçatı (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı 1 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 23:40 Çayırova McDonald's Önü 00:20 İzmit Halkevi Durağı (Dönüşte Gebze Center Durağı)
BİTİŞ:
Salda Gölü Pamukkale Alaçatı Çeşme Ilıca Plajı Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

470TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.