• Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum
Kempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay BodrumKempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum

El değmemiş Barbaros Körfezi'nin kayalıklarında yer alan 5 yıldızlı lüks bir tatil köyü olan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum sizi mükemmel eğlence tesislerinin bir lezzet senfonisi ile karıştığı pitoresk bir ortamda Avrupa Lüksünün en iyisini yaşamaya davet ediyor.
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Yalıçiftlik’te kendisine ait koyu ve plajı ile lüks, konforlu ve hepsinden önce huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Her yaştan misafirini memnun edecek zengin aktivite çeşitliliğiyle öne çıkan tesis, kaliteli hizmeti ve ayrıcalıklarıyla öne çıkıyor.

  Gündüz düşleri ve eğlence için bu ayrıcalıklı yaşam alanı aynı zamanda mavi bayraklı kumlu bir plaj, bir sonsuzluk havuzu ve eşsiz 5500 m2'lik bir Spa alanı sunuyor. Ayrıca çeşitli seçkin ve özel restoranlar ile bölgenin olağanüstü mutfak özelliklerini bir araya getiriyor.  Plaj ve Havuz Bilgisi

  Plajlar

  Mavi Bayraklı Özel Plaj

  Havuzlar

  Açık Yüzme Havuzu

  Kapalı Yüzme Havuzu

  Çocuk Yüzme Havuzu

  Tesisin özel plajı (Barbarossa Plajı) mevcut. Barbarossa Plajı aile ve sessiz plaj olarak ikiyi ayrılıyor. Sessiz plaj kısmına 16 yaş altı çocuk misafir kabul edilmiyor. Şezlong, şemsiye ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.


  Bodrum

  Yarım Pansiyon

  Olives Restaurant’ta 07:30 – 10:30 arasında kahvaltı verilmektedir.

  Yarım Pansiyon Paket rezervasyonu yapan konuklar, doluluk seviyesine ve mevsimselliğe bağlı olarak akşam

  yemeklerini Olives Restaurant (açık büfe veya 3 Course Set-Menü ) & Barbarossa Restaurant’ta (3 Course

  Set-Menü) yiyecektir. Yarım Pansiyon akşam yemeğine alkolsüz içecek ve çay/kahve dahildir.

  Gün içerisinde tüketilen tüm içecekler ekstra ücrete tabidir.

  Akşam Yemeği sırasında tüketilen tüm alkollü içecekler ekstra ücrete tabidir.

  Oda + Kahvaltı

  Olives Restaurant’s 07:30 – 10:30 arasında kahvaltı verilmektedir

  A La Carte Inclusive-Premium Paket

  Gazebo Restaurant’ta 07:30 – 10:30 arasında kahvaltı verilmektedir.

  A La Carte Inclusive Premium Paket rezervasyonu yapan konuklar, doluluk seviyesine ve mevsimselliğe bağlı olarak öğle yemeklerini Gazebo Restaurant (açık büfe veya 3 Course Set-Menü) A La Carte Inclusive-Premium Paket öğle yemeğine tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir.

  A La Carte Inclusive Premium Paket rezervasyonu yapan konuklar, doluluk seviyesine ve mevsimselliğe bağlı olarak akşam yemeklerini Villa Rossa Restaurant (3 Course Set-Menü) yiyecektir. A La Carte Inclusive[1]Premium Paket akşam yemeğine tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir.

  Gazebo Restaurant’ta 10:30 -22:00 saatleri arasında tüketilen tüm yerel akollü ve alkosüz içecekler veçay/kahve dahildir.

  Gazebo Bar’da 10:30 -00:00 saatleri arasında tüketilen tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir.

  Villa Rosa Bar 19:00 -22:30 saatleri arasında tüketilen tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir.

  Öğle ve Akşam Yemeği sırasında tüketilen tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir.

  10.00-00.00 saatleri arasında tüm Barlarımızda tüm seçilli ithal alkollü & alkosüz içecekler ve çay/kahve dahildir

  Hava Limanı

  Bodrum Milas Havaalanı: 43
  km

  Dalaman Havalimanı: 208
  km

  Yerleşim Merkezi

  Bodrum Merkez: 10 km

  • Denize Sıfır
  • Denizi Kademeli Derinleşen Otel
  • Denizi Kum
  • Hayvan Dostu
  • Mavi Bayrak
  • Özel Koylu Otel
  • Özel Plaj Olan Otel

  • Denize Sıfır Havuz
  • Açık Yüzme Havuzu
  • Deniz Manzarası
  • Çocuk Oyun Odası
  • Sauna
  • Buhar Banyosu
  • Hamam
  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.