Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu

İYİ SEÇİM!
  • Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu:
  • Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu:
  • Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu:
  • Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu:
  • Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turu:

GÜNÜBİRLİK  EDİRNE KAKAVA ŞENLİKLERİ TURU 

  #modunuz tatil olsun

Vade Farksız 3 Taksit İmkanı !
Üç Şerefeli Camii, Eski Camii, Selimiye Camii, Arasta, Karaağaç, Tren Garı, II. Bayezid Külliyesi, Kırkpınar, Kakava Şenlikleri

Araç Hareket Noktalarımız.

05:30 Kartal Köprüsü ( Kadıköy Yönü )

06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

06:30 Mecidiyeköy Mado önü

07:00 İncirli Ömür Plaza

07:20 Avcılar Pelikan Avm

07:45 Beylikdüzü Marmara Park Avm

Belirlenen kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi aldıktan sonra araç içi kahvaltı paketimiz eşliğinde Edirne Kakava şenlikleri turumuza başlıyoruz. 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Edirne'mize ulaşmış oluyoruz. Osmanlı İmparatorluğunun Trakya’ da önemli bir kültür mirası olan, 1365 ile 1453 yılları arasında 88 yıl boyunca Osmanlı’nın payitahtlığını yapmış eski başkent Edirne’de ilk durağımız Osmanlı dini mimarisinin gelişim süreçlerini bir arada görebileceğimiz; kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Cami. Yazılarıyla ünlü eski Camii (Ulu Camii) ve Mimar Sinan’ın ustalık eserimdir dediği Selimiye Camii’ni hayranlıkla geziyoruz. Rehberimizin gerekli bilgilendirmeleri dinleyip, Osmanlı Mimarisini dikkatlice takip etmemizin sonrasında, hem Arasta Çarşısı gezisi, ve öğlen yemeği (ekstra) için hem de Edirne’nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi. Edirne Peyniri , Edirne’nin eski bir geleneği aynalı gelin süpürgesi, yöresel meyve sabunları alma fırsatı için Keçecizade’ de serbest zaman ve alışveriş molası veriyoruz .Serbest zaman molamızın ardından 19.Yüzyıl Osmanlısı’nda gece hayatı ve yabancılara tanınan ayrıcalıklarıyla Edirne’nin küçük Paris’i diye anılan, ancak Balkan savaşlarıyla önce Bulgar daha sonra Yunan işgali altına girdikten sonra nihayet Lozan antlaşmasıyla Yunanistan’dan savaş tazminatı olarak geri aldığımız eski sayfiye bölgesi Karaağaç semtine ulaşıyoruz. Edirne merkeze 5 km uzaklıkta olan bu güzel ilçe, Yunan döneminden kalma orijinal evleri ve ağaçlar altındaki sokaklarıyla bizleri büyülüyor. Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Mimar Kemalettin Bey tarafından inşa edilmiş Tarihi Karaağaç Tren Garı gezileri sonrasında Kır kahvesinde mola veriyoruz. Buradaki molamızın ardından Edirne’ deki bir önemli tarihi noktamıza 16.y.y.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II. Bayezid Külliyesi ve Sağlık Müzesi’ni geziyoruz. Sağlık müzesindeki tasfir ve figürleri fotoğraflayıp buradaki gezimizi sonlandırıyoruz ve gezimizin asıl odak noktası olan Baharın gelişini kutlamak, ve Kakava ateşinin başında şarkılar söyleyip ateşinden atlamak için , Tarihi Kırk pınar Yağlı Güreş Meydanına hareket ediyoruz. Kırkpınar alanına geldiğimizde rehberimizden bölge ve etkinlik alanında son bilgilendirmeleri ve buluşma noktasının belirlenmesinin ardından, kendimizi dansa, ateşe ve eğlenceye bırakmak rehberimizin belirlediği zaman dilimine kadar gezip eğleniyoruz Ardından Edirne Kakava Şenlikleri Turumuzu sonlandırıyor ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak siz değerli tatilmod misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Araç içi kahvaltı paketi

Öğle Yemeği: Edirne'de Serbest Zaman (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır(Ekstra)


DAHİL OLANLAR:
Profesyonel rehberlik Hizmeti
tatilmod Araçları ile Ulaşım Hizmetleri
Programda belirtilen tüm çevre gezileri
Araç içi sabah kahvaltı paketi (sandviç +meyve suyu)
1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Tüm özel harcamalar
Öğle Yemeği
II. Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi giriş ücreti
Programda ekstra olarak belirtilen tüm geziler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Misafir tarafından Turun başlangıç tarihinden 30 gün önceye kadar sebep gösterilmeksizin yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde ödediği bedel misafire iade edilir. Tur tarihinden 29 ile 15 gün arasında yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %30’una Ceza; 15-10 gün arasında yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %50’sine Ceza; 10 Gün ve daha az sürede yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %100’üne kesinti uygulanır.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve.Yüzme molalarında yüzmek için gerekli kıyafetlerinizi ve güneş kreminizi de almanızı tavsiye ederiz.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde tatilmod sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#GB-edirne
LOKASYON:
Edirne (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
araç içi kahvaltı paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
05:30 Kartal Köprüsü ( Kadıköy Yönü )
06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
06:30 Mecidiyeköy Mado önü
07:00 İncirli Ömür Plaza
07:20 Avcılar Pelikan Avm
07:45 Beylikdüzü Marmara Park Avm
BİTİŞ:
Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri Turumuzu bitirdikten sonra aldığımız noktalara bırakmaktayız.
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.
Misafir tarafından Turun başlangıç tarihinden 30 gün önceye kadar sebep gösterilmeksizin yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde ödediği bedel misafire iade edilir. Tur tarihinden 29 ile 15 gün arasında yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %30’una Ceza; 15-10 gün arasında yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %50’sine Ceza; 10 Gün ve daha az sürede yapılan iptal ve değişiklik işlemlerinde rezervasyon bedelinin %100’üne kesinti uygulanır.

TARİH VE FİYATLAR

  %10 İndirim

950TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Edirne Kakava Şenlikleri... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.