Konaklamalı Uludağ Kayak Turu (1 Gece)

  • Konaklamalı Uludağ Kayak Turu  (1 Gece) :
  • Konaklamalı Uludağ Kayak Turu  (1 Gece) :
  • Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Osmangazi Köprüsünden Hızlı Ulaşım
  • Araç içi Kahvaltı Paketi
  • Uludağ Milli Park Giriş Ücreti Dahil
  • Tatilmod Güvencesi

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Uludağ 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

04.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü)
05:00 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:40 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü)
05:50 kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
06:00 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)
06:15 Çayırova Mc Donald’s önü
06:30 Gebze Center Önü
08:00 bursa Şehir Otelli

1.Gün - İstanbul - Uludağ - Bursa

Belirlenen noktalarda siz değerli Tatilmod misafirleri ile buluşmanın ardından turumuza başlıyoruz. Araç içinde alacağımız kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltımızı gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek olan yolcuğumuzun ardından sabah 08:30 / 09:00 arasında Uludağ Kayak merkezine ulaşıyoruz. Uludağ Kayak merkezi 2543 m yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağı olarak kayak turları ve kış sporlarının Türkiye'de ki en önemli merkezidir. Uludağ'a vardıktan sonra rehberimizden gün içinde yapılabilecek aktivitelerin bilgisini aldıktan sonra indirimli olarak kayak malzemesi kiralayabileceğiniz kayak odasında aracımızdan iniyoruz. Kayak odasında gerekli malzemeleri kiraladıktan sonra gün boyu sürecek olan kayak keyfine başlıyoruz. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejler ile Uludağ'ın zirvesine çıkabilir, bölge restoranlarında vakit geçirebilir, tertemiz dağ havasında kızak kayabilir ve karın tadını doyasıya çıkarabilirler. Gün boyu kayak keyfi sonrasında hava ve pistlerin durumuna göre saat 16:30 gibi aracımıza geçerek otelimize doğru yol alıyoruz.Otobüs misafirlerimizi otele bıraktıktan sonra istanbul’a doğru yola çıkıyor.

Sabah Kahvaltısı: Araç içi kahvaltı paketi
Öğlen Yemeği: Sucuk ekmek + içecek ( ekstra )
Akşam Yemeği: otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama: Hampton by Bursa, Hotel Anatolia,Kervansaray Termal Bursa,Kırcı termal bursa vb şehir otelleri. Konaklama: Hampton by Bursa, Hotel Anatolia,Kervansaray Termal Bursa,Kırcı termal bursa vb şehir otelleri.

2.

Gün
Uludağ İstanbul 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün - Bursa - Uludağ – İstanbul

Otelde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltısının ardından istanbuldan gelen otobüsümüz ile 08:00'de dileyen misafirlerimiz ile Uludağ Kayak Merkezi'ne doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz otellerinde kalarak 12:00' a kadar tesiste kalabilirler Uludağ'a gelmeyip tesiste kalacak misafirlerimiz rehberin belirleyeceği saat ve noktadan akşam alınacaklardır. Gün boyu kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ile dönüş için Uludağ Kayak Merkezi'nde 16:30'de buluşuyor ve Uludağ' a veda ediyoruz. Dönüş yolunda akşam yemeği için vereceğimiz molanının ardından siz değerli Tatilmod misafirlerini İstanbul'da aldığımız noktalara bırakarak Uludağ konaklamalı Kayak turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Sucuk ekmek + içecek ( ekstra )

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacaktır. ( ekstra )
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Bulunmamakta.
DAHİL OLANLAR:
Lüks Turizm Araçlar İle Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
1 Otelde Sabah Kahvaltısı
1 Otelde Akşam Yemeği
Lunch Box Kahvaltı (İlk Gün Sabah)
Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Tüm özel harcamalar
Öğlen Yemekleri
Kayak Ekipmanları ve telesiyej ücretleri
Oteldeki Ekstra Hizmetler


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM-25
LOKASYON:
Bursa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü) 05:00 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 05:40 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü) 05:50 kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 06:00 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 06:15 Çayırova Mc Donald’s önü 06:30 Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Uludağ Kayak Turunu Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldığımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

  %15 İndirim

1.300TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Konaklamalı Uludağ Kayak Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.