• Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):
  • Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):
  • Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):
  • Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):
  • Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):
  • Sapanca Kartepe Abant Mudurnu Turu (1 Gece Otel Konaklamalı):

SAPANCA KARTEPE MAŞUKİYE ABANT MUDURNU TURU

1 Gece Otel Konaklamalı


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Sapanca Gölü Maşukiye Kartepe 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

  06:00: İncirli (Dilek Pastanesi Önü)

  06:30: Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)

  07:00:Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  07:10:Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü̈)

  07:20:Kartal Köprüsü̈ (Ankara Yönü̈)

  07:30: Pendik Köprüsü (Ankara Yönü̈)

  07:45: Çayırova McDonald’s önü

  08:00: Gebze Center Önü


İstanbul -Sapanca Gölü - Maşukiye - Kartepe

Belirlenen noktalarda siz değerli Tatilmod misafirleri ile doğa ve kayak turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Araç içinde alacağımız kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltımızı gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan yolcuğumuzun ardından sabah saatlerinde ilk durağımız olan Sapanca Gölü’ne ya varış. Göl kenarında verilecek serbest zaman ( isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Turumuzun devamında araçlarımızla Kartepe’ye hareket ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca gölü manzarası eşliğinde Kartepe‘ye ulaşıyoruz. Burada rehberimiz serbest zaman veriyor. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir, kafelerde de manzara eşliğinde vakit geçirebilir. Serbest zamanımız sonrası, Maşukiye’ye hareket ile Şelale’de fotoğraf molasının ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Araç içi kahvaltı paketi

Öğlen Yemeği: Bölgede alınıcaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Konaklama: Karpalas City Hotel,Bolu Grand Köroğlu otel veya bolu otelleri

2.

Gün
Abant Gölü Mudurnu Beyazıt Camii ve Hamamı Armutcular Konağı 2 gün programını görmek için tıklayınız

Abant Gölü - Mudurnu -  Beyazıt Camii ve Hamamı - Armutcular Konağı

Otelde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Otelimizden ayrılıyoruz. Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan panaromik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından, İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Aynı güzergâhı takiben İstanbul’a varıyoruz. Bir başka tatilmod organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Bölgede Alınacaktır (ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacaktır. (ekstra)
Konaklama: Otel Konaklaması Yoktur
DAHİL OLANLAR:
*Lüks Turizm Araçlar ile Ulaşım
*1 Gece Otel Konaklaması
*1 Otelde Sabah Kahvaltısı
*1 Otelde Akşam Yemeği
*Lunch Box Kahvaltı (İlk Gün Sabah)
*Milli Park Giriş Ücreti
*Profesyonel Rehberlik Hizmeti
*1618 No’lu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
*Tüm özel harcamalar
*Öğlen Yemekleri
*Kayak Ekipmanları ve telesiyej ücretleri
*Oteldeki Ekstra Hizmetler


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRTP-1
LOKASYON:
Kartepe (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği Dahil
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04.30 İncirli (Dilek Pastanesi önü) 05:00 Mecidiyeköy (İETT Duraklarıönü) 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü) 05:40 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü) 05:50 kartal Köprüsü̈ (Ankara Yönü) 06:00 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 06:15 Çayırova McDonald’sönü 06:30 Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.
Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi hafta sonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

1.099TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Sapanca Kartepe Abant Mudurnu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.