Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı)

 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):
 • Marmaris Datça Gökova Turu (2 Gece Otel Konaklamalı):

                                                                                  #modunuz tatil olsun

                                                             % 50 Şimdi Öde Kalanı 15 Gün Kala Tamamlayın !    

                                                                 Marmaris Datça Gökova Yüzme ve Tekne Turu

                                                                                 2 Gece Otel Konaklamalı 

                                                                                 Gökova Tekne Turu Dahil ! 

                                                                                   Her Perşembe Hareketi


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Muğla Yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.GÜN | İSTANBUL HAREKET

  21:00 İncirli Dilek Pastanesi (Ömür Plaza Karşısı )

  21:30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları Önü

  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  22:10 Bostancı Köprüsü Altı

  22:20 Kartal Köprüsü Altı

  22:30 Pendik Köprüsü Altı

  22:40 Çayırova McDonalds Önü

  22:50 Gebze Center Önü

  23:59 Bursa Otogar Sapağı

  00:30 Bursa Görükle Trio Önü

Yukarıdaki Kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, rehberimizin anlatımları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.
Konaklama: Bu Gece otel Konaklaması Yoktur

2.

Gün
Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – Azmak 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – Azmak Çayı – Azmak Çayı Tekne Turu

Gece yolculuğumuzun ardından Tatilmod ile Marmaris Datça Gökova Turu için sabah saatlerinde aldığımız kahvaltımızın Sakar Geçidi’ni geçerek,cennet belde doğal güzellikleri huzur dolu bir belde olan Akyaka’ya varıyor ve bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikâyeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette kayalarla çevrilmiş havuz görünümündeki doğal, Mısır kraliçesi Kleopatra ile Roma İmparatoru Antonius'un yüzmüş olduğu Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. İçerdiği sazlıkları ve kuş türleriyle de beğeni toplayan, tatlı su nehri ve cennetten bir köşe olarak da bilinen Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna çıkıyoruz.(Ekstra) Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kefelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek Aşıklar Yolunda kısa bir mola vererek dramatik bir hikaye sonucu dikilmiş olan Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde güzel ve keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Marmaris gecelerini yaşamaya gidiyoruz. (Ekstra)

  Sabah Kahvaltısı: Yol Üstü Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Öğle Yemeği: Teknede alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Muğla/ Palmea Hotel, Karen Hotel, Epic Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, Dorado Otel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller
Konaklama: Palmea Hotel, Karen Hotel, Epic Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, Dorado Otel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller

3.

Gün
Serbest Aktivite Günü – İçmeler Tekne Turu – Tam Gün Jeep Safari 3 gün programını görmek için tıklayınız

Serbest Aktivite Günü – İçmeler Tekne Turu – Tam Gün Jeep Safari

Tatilmod ile Marmaris Datça Gökova Turumuzun 3. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz tercih edecekleri ekstra turlara katılabilirler.

1. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari

Jeep Safari için hazırlıklarımızı yapıp otelimizin önünden takımları oluşturup jeeplerimize biniyoruz. Gün boyu sürecek adrenalin dolu aktivitede Datça’nın eşsiz ormanlarından geçerek Off-Road parkurumuza gidiyoruz. Gerekli ekipmanımızı alıp (Su tabancası) Eğlenceli, ıslak serüvenimize başlıyoruz. Muhteşem doğa manzarası ile vadilerden geçerek ilk mola yerimize ulaşıyoruz. Ardından başka benzerine denk gelemeyeceğiniz Orhaniye sahilindeki Kızkumu Plajı’na varıyoruz. Yüzme ve denizde yürüme molası veriyoruz. Daha sonra öğlen yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında yaklaşık 10 metreden akan manzarası, soğukluğu ile kendisine hayran bırakan doğal bir çağlayan olan Turgut Köyü’ndeki Turgut Şelalesi’ne varıyoruz. Soğuk sularında serinleyip fotoğraflar çekindikten sonra Jeeplerimize binerek otelimize geri dönüyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün İçmeler Tekne Turu

İçmeler limanından bineceğimiz teknemiz ile Marmaris’in eşsiz güzellikteki koylarını göreceğimiz, kimilerinde yüzeceğimiz eğlenceli turumuza başlıyoruz. Mavi’nin her tonunu görebileceğimiz ve güneşin tadını çıkartabileceğimiz bu turumuzda Kızılkum, Tersane Koyu, Baklabükü gibi birbirinden güzel koylarda verilecek yüzme molaları, öğlen yemeği ve eğlenceli vakit geçirdikten sonra.Teknemizden inerek otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Marmaris gecelerine gidiyoruz. (Ekstra)

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Teknede veya Safari ’de alınacaktır (Ekstra tura dahil )

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama: Muğla/ Palmea Hotel, Karen Hotel, Epic Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, Dorado Otel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller
Konaklama: Palmea Hotel, Karen Hotel, Epic Hotel Marmaris, Comet Deluxe Hotel, Dorado Otel, The Park Marmaris Hotel vb. oteller

4.

Gün
Datça – Eski Datça – Can Yücel Evi – Kumluk Plajı- Bursa - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Datça – Eski Datça – Can Yücel Evi – Kumluk Plajı- Bursa - İstanbul

Tatilmod Marmaris Datça Gökova Turumuzun 4. gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Datça’ya hareket ediyoruz. Ege ile Akdenizin birleştiği noktada yer alan Datça, mavi ile yeşilin bütünleştiği birbirinden güzel koyları ile ilgi çeken, mavi bayraklı plajları ve yemyeşil çam ormanları görenleri büyüleyen, Ege Bölgesi’nin en güzel yerlerinden biridir. M.Ö 2. Binyıldan günümüze pek çok uygarlığın yaşadığı Datça Yarımadası, tarihi mirası kültürüyle harmanlayarak gelen ziyaretçilere cömertçe sunmaktadır. Eski Datça sokaklarındaki gezimizde Can Yücel Evi ve Mezarı’nı da görerek köy kahvesinde kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra Yeni Datça için yola çıkıyoruz. Liman kısmına geçip Kumluk Plajı’nda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanı yüzerek, gezerek veya alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Turumuzun sonuna geliyor dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ortaklar’da meşhur Çöpşiş tattıktan sonra İzmir, Akhisar, Balıkesir, Bursa rotasını takip edip siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

   Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Öğle Yemeği: Datça’da alınacaktır (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Yol Güzergâhı Üzerinde alınacaktır (Ekstra)

  Konaklama: Bu gece otel konaklaması YOKTUR.
Konaklama: Bu Gece otel Konaklaması Yoktur
DAHİL OLANLAR:
Otellerde 2 gece konaklama
Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı
Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
Turizm araçları ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)
Gökova Tekne Turu
Programda belirtilen çevre gezileri
Profesyonel rehberlik hizmeti
Araç içi bardak su
Tatilmod güvencesi
1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
Programda belirtilen son gün akşam yemeği
Öğle yemekleri
Azmak Çayı Tekne Turu
Jeep Safari Turu
Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
Kişisel harcamalar
Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#M-D-G-2
LOKASYON:
Marmaris (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 sabah kahvaltısı 2 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:00 İncirli Dilek Pastanesi (Ömür Plaza Karşısı ) 21:30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları Önü 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 22:10 Bostancı Köprüsü Altı 22:20 Kartal Köprüsü Altı 22:30 Pendik Köprüsü Altı 22:40 Çayırova McDonalds Önü 22:50 Gebze Center Önü 23:59 Bursa Otogar Sapağı 00:30 Bursa Görükle Trio Önü
BİTİŞ:
Marmaris Datça Gökova Turumuzu Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldığımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Marmaris Datça Gökova Turu (2... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.