Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı...

İYİ SEÇİM!
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris Datça Akyaka Turu (2 Gece Konaklamalı ): Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?
 • Marmaris
 • Datça
 • Tekne Turu
 • Dalyan
 • Akyaka
 • Perşembe Akşamı Cıkışlı
Muhteşem Bir Tatile Ne Dersin ?

                                                                        2023 Erken Rezervasyon Fırsatı

                                                                                  #modunuz tatil olsun

                                                       % 25 Şimdi Öde Kalanı 15 Gün Kala Tamamlayın !    

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Akyaka Gece Yolculugu 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

21.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

22.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

22.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

22.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

22:40 Çayırova McDonald's Önü

23:59 Bursa Otogar Sapağı

00:30 Bursa Görükle Trio Önü

Kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz ve sabah saatlerinde Akyaka'ya ulaşıyoruz.
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur

2.

Gün
Akyaka, Gökova Tekne Turu - Marmaris 2 gün programını görmek için tıklayınız

Akyaka, Gökova Tekne Turu - Marmaris

Akyaka'da alacağımız kahvaltı sonrasında bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi yer yer 5 metreye kadar uzanan su altı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı ise unutulmaz bir güzellik olarak hafızanıza kazınacak . Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayı'nı fotoğraflayabilir daha sonrasında tekne turu için (Ekstra), Marmaris'e geliyoruz. Marmaris Tekne turumuzda Akvaryum Koyu, güzergahımızın ilk durağıdır. Turkuaz ve tertemiz sularının ışıldadığı ve çarşaf gibi serildiği bu koyda, yemyeşil ağaçlar eşliğinde benzersiz bir yüzme deneyimi yaşayacağız, sonraki durağımız ise Fosforlu Mağara, gece ufuktan indiğinde parıldayan taşlardan oluşan doğal bir mağaradır. Tabii biz bu noktayı gündüz vakti ziyaret edeceğimizden bu görsel şöleni kaçıracağız. Fakat yalnızca ufak teknelerin yanaşabildiği ve dalış aktivitesinin vazgeçilmez duraklarından biri olan Fosforlu Mağara, gündüz de bir başka güzel. Bir sonraki durağımız Kumlubük ve Amos olacak. Kıyılarını ve tepelerini beyaz evlerin süslediği, en genel haliyle otantik bir havaya sahip Kumlubük ve Amos’un tertemiz sularıyla buluşup etrafı izlemenin keyfine varacağız.Durduğumuz her noktada yüzmek zorunda değilsiniz; teknede kalmayı tercih edip güneşlenebilir, içeceğinizi yudumlayıp bol bol fotoğraf da çekebilirsiniz. Ve Pek bilinmediğinden saklı bir cennet değerine sahip Turunç, güzergahımızın bir sonraki durağı olacak. Burası, bulundukları koyun adını yaşatmayı hedefleyen turunç ağaçlarına ek olarak şirin evler, sokaklar, tertemiz sular ve yumuşacık kumlu kıyılarla bezenmiştir. Turunç’ta 1 saatlik molamız esnasında doyasıya zaman geçireceğiz ve öğle yemeğimizi alacağız. Tekne turumuzun son durağı ise Kayalarla örülü kıyıların ortasında turkuaz renkli bir inciyi andıran Yeşil Deniz Koyu, kıyılarının minik beyaz taşlarla bezendiği bu tertemiz sularda tekneye binmeden önce son bir kez daha serinlerken harika atmosferin, tatlı meltemin ve pırıl pırıl güneşin tadına varacağız. Denizle buluşmamız sona erdiğinde hiç bitsin istemesek de dönüş yoluna geçiyoruz, biraz yorgun ama mutlu bir halde deniz kokusu üzerimizde tekne turu keyfimizi sonlandırıyoruz ve Marmaris’teki limana yanaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otobüsümüze ulaşıyor, otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde daha sonra dileyen misafirlerimizle belirlenen saatlerde buluşup, Marmaris gece hayatına gidiyoruz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir, Marina da dolaşıp cafelerde çay kahve içebilir, dondurmanın tadına bakabilirsiniz.

Konaklama Marmaris bölge otelleri

Kahvaltı Akyaka'da serpme olarak alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği Tekne turuna katılan misafirlerimiz için Tekne Turu ücretine dâhildir

Akşam Yemeğİ Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Marmaris Bölge Otelleri

3.

Gün
Kızkumu, Palamutbükü, Eski Datça, Marmaris 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kızkumu, Palamutbükü, Eski Datça, Marmaris

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında efsanesiyle birlikte manzarasına da şaşıracağınız Kızkumu’na yola çıkıyoruz. Bu güzel ilçeyi meşhur yapan doğal güzelliği ise deniz üzerinde yürüyor hissi veren 600 metre batık bir patika gibi uzanan plajdır. Hatta sizde şaşkın gözlerle etrafı süzerken dayanamayıp suya girerek, denizin ortasında yürümenin keyfini çıkarabilirsiniz.Buradan sonraki durağımız Ege ve Akdeniz’i aynı anda görerek yapacağımız bir yolculukla, Balıkaşıran Mevkiini de geçerek yarımada Datça’ya ulaşıyoruz ve maviyle yeşilin adeta kucaklaştığı Datça’nın en güzel koyu olarak bilinen Palamutbükü'ne geliyoruz. Palamutbükü sahili Datça'nın en uzun sahillerinden birisidir. Bu temiz ve berrak denizde yüzme molası verdikten sonra Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve Can YÜCEL’in evininde bulunduğu tarihi eski Datça’da gidiyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda hem gezip hem de meşhur bal ve bademlerini küçük yöresel dükkanlarda tadıp, alışveriş yapabilir, mistik sokakları, begonvil sarkan balkonları, davetkar ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasını sağlayan Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği EVİ dışarıdan görerek fotoğraf çekebilirsiniz gezilerimiz ve yüzme molalarımızın ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle belirlenen saatlerde buluşup, Marmaris gece hayatına gidiyoruz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir, Marina da dolaşıp cafelerde çay kahve içebilir, dondurmanın tadına bakabilirsiniz.

Konaklama Marmaris bölge otelleri

Kahvaltı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir

Öğle Yemeği: Serbest alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde Set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Ekstra: Marmaris Gece Turu, Şezlong ve şemsiye Kullanımı
Konaklama: Marmaris Bölge Otelleri

4.

Gün
Aşıklar Yolu, Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Kral Mezerları 4 gün programını görmek için tıklayınız

Aşıklar Yolu, Yuvarlakçay, Dalyan, İztuzu plajı, Kral Mezerları, Bursa, İzmit, İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, eski Türk filmlerin çekildiği mekânlardan biri olan devasa okaliptüs ağaçlarıyla çevrili eski Marmaris yolunda Aşıklar Yolunda fotoğraf molası vereceğiz. Sonraki durağımız ise adeta cennetten bir köşe olan Yuvarlak çay olacaktır. Burada dere üstü salıncak keyfi sonrasında ki durağımız Köyceğiz Gölü ve Akdeniz arasında kıvrılarak uzamakta olan yeşil sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuş olan Dalyan körfezi olacaktır. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kaya Oyma Kral Mezarları'nı görüyoruz. Ve tabi ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından yemek molası veriyoruz (Ekstra) Öğle Yemeği sonrası serbest zaman veriyoruz ardından otobüsümüze ulaşıyoruz. İstanbul’a ulaşmak üzere yola çıkıyor ve sizlerle, bir başka Tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere sabah saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Konaklama Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir

Öğle Yemeği: Dalyan'da alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesiste alınacaktır (Ekstra).
Konaklama: BU Gece Otel Konaklaması Yoktur
DAHİL OLANLAR:
Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon
Turizm Araçları ile Ulaşım ( Kişi Sayısına Göre Arac )
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Milli Park Ücretleri ve Otoparklar
Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
İlk gün sabah kahvaltısı
Son gün akşam yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler ve Odalardaki Mini Barlar
Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler (Marmaris Tekne Turları,Dalyan Tekne Turu)
Programda Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Tur ve Organizasyonlar
Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
ÖNEMLİ BİLGİ
Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.
Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM475
LOKASYON:
Marmaris
YEMEK:
2 Akşam Yemeği 2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 21.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 22.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 22.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 22.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 22:40 Çayırova McDonald's Önü 23:59 Bursa Otogar Sapağı 00:30 Bursa Görükle Trio Önü
BİTİŞ:
Turumuz Bitikten Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir

TARİH VE FİYATLAR

  %25 İndirim

1.999TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Marmaris Datça Akyaka Turu (2... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.