İYİ SEÇİM!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda Gölü Pamukkale Turu ( 1 Gece Otel Konaklamalı ): Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!
 • Lavanta Tarlası
 • Salda Gölü
 • Pamukkale
 • Laodikya Antik Kenti
 • Denizli
 • Hierapolis Atik Kenti
Keyifli Bir Tatil İçin Hemen Turumuza Göz Atın!

                                                                          2023 Erken Rezervasyon Fırsatı

                                                                                    #modunuz tatil olsun

                                                               % 25 Şimdi Öde Kalanı 15 Gün Kala Tamamlayın !     

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
istanbul Lavanta Tarlaları 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara Yönü)

23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

23.30 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)

23:40 Çayırova McDonald's Önü

23:50 Gebze Center Önü


Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Tatilmod ile Lavanta Tarlaları Sagalassos Antik Kenti Salda Gölü Pamukkale Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.
Konaklama: bu gece otel konaklaması yoktur otobüs yolculuğu

2.

Gün
Lavanta Tarlaları- Sagalassos Antik Kenti- Salda Gölü-Denizli 2 gün programını görmek için tıklayınız

Lavanta Tarlaları- Sagalassos Antik Kenti- Salda Gölü-Denizli

Gece yolculuğumuzun ardından tatilmod ile Lavanta Tarlaları, Sagalassos Antik Kenti Salda Gölü Pamukkale Turu için sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz. Lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip veda ediyoruz. Sagalassos Antik Kenti’ne doğru yolculuğumuz başlıyor ortalama 1 1.5 saatlik yolculuğumuz ardından Sağalassos Antik Kenti’ne varıyoruz. Sagalassos antik kenti, Akdeniz bölgesinde Anadolu tarihinin en önemli antik kent yerleşimlerinden biridir. Çeşitli çağlardan beri yaşamın olduğu ve Sagalassos antik kentinin de bulunduğu bölgede arkeolojik buluntular M.Ö. 12000 yıllarına tarihlenir ve yerleşik yaşam M.Ö. 8000 yıllarında başlamıştır. Tarihinin bu kadar eskiye dayandığı ve yerleşik olarak 10000 yıllık bir geçmişinin olduğu bu antik şehir ister istemez İçimizde merak uyandırıyor. Çağlar boyunca çeşitli dönemlerde yerleşimlerin devam ettiği bilinmekle birlikte. Sagalassos, Pisidia Bölgesi’nin Roma İmparatorluk dönemi en önemli kentiydi. Akdağ yamaçlarında denizden 17000 metre yükseklikte kurulan kent korunarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Tarihi kentş gezerken rehberimiz’den gerekli bilgileri alıyoruz.Kentin diğer bölümleri; Odeon, Hamam kalıntıları, Hellenistik çeşme, Agora, Heroon (Kahramanlık Anıtı), 9000 kişilik tiyatro, kütüphane gezilerini gerçekleştirip antik kentte veda ediyoruz ve öğle yemeğine doğru yola çıkıyoruz . Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. en derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve ‘’Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin’’ denilen, Mars ile benzer kayaç özelliklerini taşıyan Salda Gölü bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Grand İtimat Hotel,Çimenoğlu Otel, Halley Otel Denizli vb. oteller

Kahvaltı Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği Burdur’da serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Grand İtimat Hotel,Çimenoğlu Otel, Halley Otel Denizli vb. oteller

3.

Gün
Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Traverten 3 gün programını görmek için tıklayınız

Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri – İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. M.Ö. 3 yy’ın ortalarında Seleukos Kralı II. Antiokhos tarafından karısı Laodike adına kurulmuş Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Unesco Dünya Kültürel ve Doğa Miras Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti’ne geçiyoruz. Hierapolis Antik Kenti 2 bin yıl önce Pamukkale Travertenlerinin güzelliğine ve çekiciliğine karşı koyamayan Bergama Krallığı tarafından Travertenlerin hemen yanına inşaa edilmiştir. Hierapolis Antik Kenti gezimize Anadolu’nun en büyük Nekropü ile Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ile başlıyoruz. Daha sonra şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüze gelmiş Hierapolis Antik Tiyatrosu’na çıkarak rehberimizden Antik Tiyatro ile ilgili bilgiler alıyoruz. Hierapolis Antik Tiyatro aynı zaman bizi muhteşem Antik Kent ve Denizli manzarası ile büyüleyecektir. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Apollon Tapnağı ve Cehennem’in giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani cin Aralığı’nı rehberimizden dinleyip geziyoruz. Ardından Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla 2 bin yıl önce Bergama Krallığı’nı hayran bıraktığı gibi bizi de kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Denizli'nin meşhur tekstil atölyelerinde kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Tatilmod Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Konaklama Bu gece otel konaklaması yoktur.

Kahvaltı Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği Pamukkale’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur
DAHİL OLANLAR:
• Otelde 1 gece konaklama
• Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı
• Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
• Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)
• Programda belirtilen çevre gezileri
• Profesyonel rehberlik hizmeti
• Tatilmod güvencesi
• 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
• Programda belirtilen son gün akşam yemeği
• Tüm yemeklerde alınan içecekler
• Öğle yemekleri
• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
• Kişisel harcamalar
• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
• Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.Yüzme molalarında yüzmek için gerekli kıyafetlerinizi ve güneş kreminizi de almanızı tavsiye ederiz.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde tatilmod sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM20
LOKASYON:
Pamukkale (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Akşam yemegi 1Sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara Yönü) 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23.30 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 23:40 Çayırova McDonald's Önü 23:50 Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Turumuzu tamamladıktan sonra misafirlerimizi aldıgımız noktalara geri bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir

TARİH VE FİYATLAR

  %50 İndirim

1.499TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Lavanta Tarlaları Sagalassos Salda... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.