• Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı:
  • Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı:
  • Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı:
  • Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı:
  • Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı:
  • 1 Gece Otel Konaklamalı
  • Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Araç içi Kahvaltı Paketi
  • kayak takımı ve kıyafetleri kiralama imkanı
  • Tatilmod Güvencesi

                                                                      Kartalkaya Kayak Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
istanbul kartalkaya 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

03:20 İncirli (Dilek Pastanesi Önü)
03:40 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)
04:10 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
04:20 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü)
04:30 kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
04:40 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)
04:50 Çayırova Mc Donald’s önü
05:00 Gebze Center Önü
08:00 Bolu Şehir Otelli


1.Gün - Kartalkaya Kayak Merkezi – Bolu

Siz değerli misafirlerimizle belirtilen saatlerde buluşup Kartalkaya’ya doğru hareket ediyoruz. Araç Sorumlumuzun sizlere dağıtacağı Lunch Box Kahvaltı paketi ile Kartalkaya’ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Türsan Dinlenme Tesislerinde vereceğimiz kısa molanın ardından yol ve kar durumuna bağlı olarak, 4 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Araç Sorumlumuzun dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmelerimiz doğrultusunda dileyen misafirlerimiz dağ havasını soluyup yürüyüş yapabilir, kartopu oynayabilir veya kızak keyfi sürebilir.Kayak severler için ise Kaya Gurubuna ait 7 Farklı pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz Kartalkaya’nın keyfini Cafeler’de çıkarabilirsiniz. Akşam üzeri 16:30 civarı aracımıza binip konaklama için otelimize doğru gidiyoruz. Akşam yemeği otelde alınacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Lunch Box Kahvaltı Paketi Dahildir.
Öğle Yemeği: Kartalkaya’da Öğle Yemeği (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır Fiyatımıza Dahildir.
Konaklama: Bolu Hampton By Hilton Otel,Karpalas City Hotel,Bolu Grand Köroğlu otel veya bolu otelleri.Konaklama: Bolu Hampton By Hilton Otel,Karpalas City Hotel,Bolu Grand Köroğlu otel veya bolu otelleri.

2.

Gün
Kartalkaya istanbul 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün - Bolu - Kartalkaya - İstanbul

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, rehberimizin belirlediği saate lobide buluşuyoruz. (İstanbul’dan gelen aracımızla ) Kayak Merkezine hareket ediyoruz. Tüm Gün kayak Snowboard ve Kızak keyfini Çıkaran siz Değerli Misafirlerimiz ile 16:30'de Rehberimizin Sizlerle Paylaşacağı otoparkımızda buluşarak ve İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Kayak Merkezine Çıkmak istemeyen misafirlerimiz Bolu da serbest zaman geçirebilirler, Kayak Merkezine çıkmayan misafirlerimiz ile saat 17:30 de otel önünden buluşulacaktır. Dinlenme tesisinde yaklaşık 30-45 dakikalık bir akşam yemeği molasından sonra İstanbul'a hareket ediyoruz, siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak turumuzun sonuna geliyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bir sonraki Tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Serbest Zaman.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Türsan Dinlenme Tesisi (Ekstra)

Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Bulunmamakta.
DAHİL OLANLAR:
- Tatilmod’un Lüks Turizm Araçları İle Ulaşım
- 1 Gece Otel Konaklaması
- 1 Otelde Sabah Kahvaltısı
- 1 Akşam Yemeği
- Lunch Box Kahvaltı (İlk Gün Sabah)
- 1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

HARİÇ OLANLAR:
- Tüm Şahsi Harcamalar
- Öğlen Yemekleri
- Kayak Ekipmanları ve Kıyafetleri
- Oteldeki Ekstra Hizmetler
- Sınırsız Skipass
- Son Gün Akşam YemeğiYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KKY-2
LOKASYON:
Kartalkaya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Adet Sabah Kahvaltısı 1 adet Akşam Yemegi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
03:20 İncirli (Dilek Pastanesi Önü) 03:40 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) 04:10 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 04:20 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü) 04:30 kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 04:40 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 04:50 Çayırova Mc Donald’s önü 05:00 Gebze Center Önü 08:00 Bolu Şehir Otelli
BİTİŞ:
Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

  %15 İndirim

1.300TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kartalkaya Turu /1 Gece Otel Konaklamalı ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.