Hakkımızda

Tatilmod, turizm sektörünün her geçen yıl büyüyen pazar payına, mevcut yapılanmış ve yapılanmakta olan kurum/kurumların hem kişiye özel, hem kurumlara özel tatil, seyahat ve diğer tüm lojistik destek ihtiyaçlarını mevcut ve klişe bir düzen içerisinde aynı kampanyalar, aynı ürün ve destinasyonları farklı isimlerle pazarlanmasının sektörün tek düzen ve var oluş amacının kalitesini düşürdüğüne inanan genç turizmciler tarafından kurulmuştur.

Kendi ürün ve müşteri odaklı anlayışı ile birlikte farklılık ve günümüz koşullarına göre hizmet verirken yarının koşullarına alt yapısını hazırlayarak sektörün öncü kuruluşlarından olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Manifestosunu hitap edeceği kitlelerden, misyonunu hizmet verdiği sektör/sektörler içerisinde sunduğu tüm ürün ve destinasyonlar arasında kendine özgü ezber bozan hizmet anlayışıyla, tüm faaliyetlerini sürdürmektir.

Vizyonumuz; 10 yıllık süre içerisinde teknolojik alt yapı ve bilişim alanında sektörü içerisinde ilkleri başarmak. Kendine özgü turizm yatırımları ile yine sektörünün lider tur operatörlerinden olmak. 10 yıllık hedefine ulaşma süreci içerisinde ve bu sürecin sonrasında hizmet verdiği her yıl, müşteri memnuniyeti odaklı Türkiye'nin kişiye özel, bireysel çözüm ortağı ve danışmanlık hizmeti veren ilk şirketi olmak.
Copyrights © 2016 Tatilmod Ltd. Şti.
info@tatilmod.com · 0 216 311 17 17 · Tatilmod