İYİ SEÇİM!
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !
 • Araç içi kahvaltı paketi
 • Doğayla iç içe tur
 • Masalköy macera park
 • İstanbul kalkışlı
 • Cam teras
 • Her salı ve Perşembe
Macera Park’ta birbirinden keyifli etkinlikler ve Ormanya Hobbit Evleri sizi bekliyor !

TUR PROGRAMI

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Cam teras Maşukiye masalköy macera park, Sapanca, Ormanya turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Arac ici kahvaltı paketimizi aldıktan sonra cam terasa ulaşıyoruz cam terasta güzel manzaranın tadını cıkararak manzarayla güzel fotoğraflar cekiliyoruz cam terastan ayrılıyoruz ardından masalköy macera parkına geciyoruz dileyen misafirlerimiz zipline,zipbike(ucan bisiklet),çarpışan bot,at gezisi,atv veya utv safari gezisi yapabilir. masalköydeki aktivitelerden sonra Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin
Maşukiye’deki gezimizin ardından dördüncü rotamız olan Ormanya’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.
10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Yaşam Parkı’nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır.
Ormanya’daki gezimiz sonrası 30 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, . Buradaki zamanımızın bitiminde toplanma saatimizde araçlarımızda olup İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Başka bir tatilmod turunda görüşmek dilegiyle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Milli Park Giriş Ücreti

Araç ici kahvaltı

Çevre Gezileri

Seyahat Sigortası

Saglık paketi


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

Öğle Yemeği

Cam Teras Giriş Ücreti

Zipline (isteğe göre)

Zipbike (ucan bisiklet) (isteğe göre)

Carpışan bot ( isteğe göre )

Atv safari (isteğe göre )

Utv safari (isteğe göre )


YORUMLAR
enes güngör
25/02/2021
25 Şubat Maşukiye Turundan Çok Memnun Kaldım. Herkese tavsiye ederim.

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM41
LOKASYON:
Kocaeli (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
sabah kahvaltısı arac ici
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ ⏰06.00 Beylikdüzü (Migros Önü) ⏰06.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü) ⏰06:50 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) ⏰07:10 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü ⏰07:25 kartal Köprüsü (Ankara Yönü) ⏰07:35 Çayırova Mc Donald’s önü ⏰08:00 Gebze Center Önü ⏰08:30 izmit halkevi durağı
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir

TARİH VE FİYATLAR

90TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.