FIRSAT
 • GÖKÇEADA BOZCAADA TURU: Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın
 • GÖKÇEADA BOZCAADA TURU: Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın
 • GÖKÇEADA BOZCAADA TURU: Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın
 • GÖKÇEADA BOZCAADA TURU: Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın
 • GÖKÇEADA BOZCAADA TURU: Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın
 • Gökçeada Turu
 • Dereköy
 • Zeytinli Köy
 • Yüzme Molalı
 • Rehberlik Eşliginde
 • Hafta Sonu Tatili
Doğa'nın ve Mavi'nin Tadını Cıkarın

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
istanbul Gökçeada yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün: Gece Yolculuğu

22:00 KARTAL KÖPRÜSÜ (KADIKÖY İSTİKAMETİ)

22:25 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ

23:00 MECİDİYEKÖY (BAMBİ CAFE ÖNÜ)

23:30 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ( EDİRNE İSTİKAMETİ)

belirtilen duraklardan misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruzKonaklama: bu gece otel konaklaması yoktur otobüs yolculuğu

2.

Gün
Tam Gün Gökçeada Turu –Gökçeada – Dereköy – Zeytinli Köy – Aydıncık 2 gün programını görmek için tıklayınız

Tam Gün Gökçeada Turu –Gökçeada – Dereköy – Zeytinli Köy – Aydıncık

Değerli misafirlerimiz; Tatilmod!un konforlu otobüsleri ve zengin otobüs ikramları eşliğinde, sabahın erken saatlerinde Kabatepe Feribot İskelesine ulaşıyoruz. Feribot yolculuğumuz sonrasında Piri Reis’in 16’ncı yüzyılda adanın iki yerleşim noktasından biri olan Dereköy’e gidiyoruz. Çamaşırhanesi, evleri ve tarihi yapılar arasında yapacağımız keyifli bir yürüyüş sonrasında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından yönümüzü adanın en sosyal yerleşim yeri olan Zeytinli Köyü’ne çeviriyoruz. Dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle de bilinen bu köyümüzde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Aydıncık (Kefaloz) plajına gidiyoruz. Özellikle Aydıncık Koyunda öğle yemeğinde deniz ürünlerini veya dağlarda kekik ile beslenen koyun ve keçilerin etlerinden yapılan lezzetleri tatmanızı tavsiye ediyoruz. Aydıncık koyunun hemen yakınında bulunan tuz gölünde cilde yararlı olan çamur banyosu da yapabileceğiniz, deniz ve kumun tadını çıkarabileceğiniz serbest zamanın ardından feribot saatine göre rehberimizin vereceği saatte buluşma sonrasında otelimize ulaşıyoruz.

* Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra)

* Öğle Yemeği: Gökçeada menü ya da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

* Konaklama Oteli: Çanakkale bölge oteleri

* Güzergah: İstanbul – Tekirdağ – Gökçeada – Çanakkale / 500 Km
Konaklama: Grand Anzac Hotel,Zileli otel , Anzac Hotel, Oytun Park Hotel,İda Kale Resort Otel

3.

Gün
Bozcaada Turu – Geyikli – Bozcaada – Ceneviz kalesi ve Sualtı Arkeo 3 gün programını görmek için tıklayınız

Bozcaada Turu – Geyikli – Bozcaada – Ceneviz kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi – Ayazma Plajı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tam gün vaktimizi değerlendireceğimiz Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli iskelesine doğru hareket ediyoruz. Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. Ceneviz Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesini gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz Balık Restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımız adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapabilir dileyen konuklarımız serbest zamanı Adada Rüzgâr Güllerini, Mermer Burnunu görüp, Ayazma Plajında denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler (Ekstra). Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve adada yetiştirilen farklı üzüm türlerinden elde edilen şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp, adanın muhteşem reçellerinin de tadına bakıp feribot saatine göre rehberimizin vereceği saatte buluşma sonrasında siz saygıdeğer misafirlerimizle bir başka TATİLMOD organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

* Öğle Yemeği: Bozcaada’da menü ya da serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

* Konaklama Oteli: BU GECE KONAKLAMA YOKTUR

* Güzergah: Çanakkale – Geyikli – İstanbul / 530 Km
Konaklama: bu gece otel konaklaması yoktur
DAHİL OLANLAR:
FİYATA DAHİL HİZMETLER

Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti

1 Gece Otel Konaklaması

1 Sabah Kahvaltısı

1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği

Seyahat Sigortası

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Araç İçi İkramlar

Sağlık Koruma Paketi

Tüm Çevre Gezileri


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar

Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri

İlk Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Plaj giriş ücretleri , şezlong şemsiye, ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM17
LOKASYON:
Gökçeada (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı 1 akşam yemegi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 KARTAL KÖPRÜSÜ (KADIKÖY İSTİKAMETİ) 22:25 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ 23:00 MECİDİYEKÖY (BAMBİ CAFE ÖNÜ) 23:30 İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ( EDİRNE İSTİKAMETİ)
BİTİŞ:
Turumuz Bitikten Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Bırakıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÖKÇEADA BOZCAADA TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.