İYİ SEÇİM!
  • Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu ( 4 Gece Otel Konaklamalı ):
  • Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu ( 4 Gece Otel Konaklamalı ):
  • Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu ( 4 Gece Otel Konaklamalı ):

                                                                     Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu
                                                                                    4 Gece Otel Konaklamalı
                                                                % 25 Şimdi Öde Kalanı 15 Gün Kala Tamamlayın !
                     “Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 5 Gece 6 Gün olup 4 Gece otel konaklamalıdır”
                                  DALYAN TEKNE TURU , GÖKOVA TEKNE TURU , KEKOVA TEKNE TRU DAHİL 
                                                                                       #modunuz tatil olsun 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul Hareket - Gece Yolculuğu 1 gün programını görmek için tıklayınız

1. GÜN  İstanbul Hareket - Gece Yolculuğu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

    22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

  22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

  23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

  23.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

  23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

  23.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

  23:40 Çayırova McDonald's Önü

  00:20 İzmit Halkevi Durağı

  00:50 Sakarya Otogar Önü

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Tatilmod ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.
Konaklama: Bu Gece otel Konaklaması Yoktur

2.

Gün
Dalyan- Dalyan Tekne Turu - Kral Maya Mezarları - İztuzu Plajı-Belc 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. GÜN | Dalyan- Dalyan Tekne Turu - Kral Maya Mezarları - İztuzu Plajı-Belcekız Mevkii – Ölüdeniz - Fethiye

Gece yolculuğumuzun ardından Tatilmod Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turu için sabah kahvaltı molamızı veriyoruz. Ardından Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turumuza başlıyoruz. Tarihi milattan önceye dayanan ve inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alacağız. Daha sonra Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Kahvaltı: Yol güzegahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

  Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri
Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri

3.

Gün
Yamaç Paraşütü – Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek A 3 gün programını görmek için tıklayınız

Yamaç Paraşütü – Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası – Yassıcalar Adası – Tersane Koyu – Domuz Adası – Kayaköy– Fethiye

Babadağ Yamaç Paraşütü:Sabah otelimizden bizi bekleyen araçları ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıradışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar âşık olacaksınız.

Tatilmod ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turumuzun 3. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüze binerek Hisarönü Köyü üzerinden Hayal Köy olarak adlandırılan Kayaköy’e varıyoruz. Kayaköy yamaca doğru kurulmuş, biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşur. Burası eski bir Rum yerleşimidir. Kayaköy’de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama Oteli: 3* veya 4* Bölge otelleri


Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri

4.

Gün
Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Üçağız Köyü – Kekova Tekne Turu – 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova – Üçağız Köyü – Kekova Tekne Turu – Simena Köyü – Batık Şehir – Kaş – Fethiye

Tatilmod ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turumuzun 4. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından keyifli bir yolculuk ile muhteşem bir manzaraya sahip olan Kalkan’a doğru hareket ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde devam eden yolculuğumuz sonunda Türkiye’nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Bu muhteşem plajda kısa bir fotoğraf molası vererek Akdeniz’in serin sularına sahip Kaputaş Plajı’nı fotoğraflıyoruz. (Bölgede olabilecek yoğunluk sebebiyle otopark problemi yaşanması durumunda durulmayabilir.) Ardından Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne varıyoruz. Otobüsümüzden inerek Kekova Tekne Turumuza başlıyoruz. Kekova Tekne Turumuz sırasında Simena Köyü, Kekova Adası ve deprem sonucu denizin altına batmış olan Batık Şehir’i göreceğiz. Göreceğimiz yerlerin yanısıra Akdeniz’in serin sularında yüzebilmek için Hamidiye Koyu, Tersane Koyu, gibi yerlerde molalarımız olacaktır. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir.) Bu keyifli tekne turumuz ardından otobüsümüze dönerek Kaş’a hareket ediyoruz. Bu deniz kasabasında vereceğimiz fotoğraf molası ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Fethiye Gece Turuna çıkabilirler. (Ekstra)

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri
Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri

5.

Gün
Serbest Aktivite Günü - Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Tam Gün Dalı 5 gün programını görmek için tıklayınız

Serbest Aktivite Günü - Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Tam Gün Dalış Turu – Jeep Safari Turu

Tatilmod ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turumuzun 5. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zamanımız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 3 farklı turdan birine katılabilirler.

1. Seçenek: Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra): Rehberimizin belirleyeceği saatte bizi bekleyen aracımız ile otelden ayrılarak Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Burada bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz turkuaz denizin keyfini yüzerek çıkarabilirler. Tekne turumuzun devamında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu, gibi muhteşem koylarda yüzme molalarımız olacaktır. Tekne turumuzun bitiminde Belcekız Sahiline geri dönüp otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz.

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu: Sabah bizleri bekleyen jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda dileyen misafirlerimiz bungejamping veya zipline aktivitelerine katılabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosuna yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos Likyalıların eski gladyatör arenasına ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Türkiye’nin en güzel plajı olan ve Dünyaca ünlü Likya Yolu rotası üzerinde olan Patara Plajı’na hareket ediyoruz. Patara plajında dileyen misafirlerimiz güneşlenebilir ve Caretta Caretta’ların evi olan plajda yüzebilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanın bitimiyle otelimize doğru hareket ediyoruz.

3. Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri
Konaklama: 3* veya 4* Bölge otelleri

6.

Gün
Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – Azmak 6 gün programını görmek için tıklayınız

Gökova Tekne Turu – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka – Azmak Çayı – Azmak Çayı Tekne Turu – İstanbul

Tatilmod ile Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan Turumuzun son gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından Kargıı mevkiine hareket ediyoruz. Fethiye yörük kültürünün tanıtıldığı, Fethiye ve çevresinde çıkan birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların yapıldığı yöresel ürün pazarında alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışveriş molamızın ardından Aşıklar Yolu üzerinden Gökova yolculuğumuza başlıyoruz. Aşıklar Yolunda kısa bir mola vererek dramatik bir hikâye sonucu dikilmiş olan Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde gerçekleştireceğimiz güzel ve keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Daha sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka Beldesine varıyor ve bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius'un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve akşam yemeği için mola veriyoruz. Serbest akşam yemeği molamızın ardından Tatilmod ile Likya Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sabah saatlerine doğru aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

  Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır (Ekstra)

  Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Yoktur
DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım
4 Gece Otel Konaklaması
4 Sabah Kahvaltısı
4 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Araç İçi ikramlar
Tüm Çevre Gezileri
Dalyan Tekne Turu
Gökova Tekne Turu
Kekova Tekne Turu


HARİÇ OLANLAR:
İlk Sabah Kahvaltısı
Son Gün Akşam Yemeği
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
12 Adalar Tekne Turu
Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Yamaç Paraşütü
Dalış aktivitesi
Jeep Safari
Gece, Club veya Marina Etkinliği
Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir. Yetişkin 60 TL, Öğrenci 30 TL, 18 yaş altı ücretsiz)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#F-4G
LOKASYON:
Fethiye (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
4 sabah kahvaltısı 4 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 22.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23.10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 23:40 Çayırova McDonald's Önü 00:20 İzmit Halkevi Durağı 00:50 Sakarya Otogar Önü
BİTİŞ:
Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldığımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

  %25 İndirim

4.700TL

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Fethiye Ölüdeniz Gökova Kaş Kalkan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.