• Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu ( 1 gece otel konaklamalı ):
  • Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu ( 1 gece otel konaklamalı ):
  • Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu ( 1 gece otel konaklamalı ):
  • Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu ( 1 gece otel konaklamalı ):
  • Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu ( 1 gece otel konaklamalı ):

Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu

Şehir Merkezin’de 1 Gece Otel Konaklamalı

CUMARTESİ GÜNLERİ HARAKETLİ

Kendinizi Kış ve kayak turizminin kalbi Uludağ’da ve Bursa’nın Doğal, Tarihi Atmosferinde Ödüllendirebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Bursa 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

  06:00: İncirli (Dilek Pastanesi Önü)

  06:30: Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)

  07:00:Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

  07:10:Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü̈)

  07:20:Kartal Köprüsü̈ (Ankara Yönü̈)

  07:30: Pendik Köprüsü (Ankara Yönü̈)

  07:45: Çayırova McDonald’s önü

  08:00: Gebze Center Önü


Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Bursa


Belirtilen buluşma noktalarından hareketle cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turumuzun ilk durağı olan cumalıkızık köyüne gidiyoruz.burada alacagımız serpme köy kahvaltısının (Ekstra) ardından cumalıkızık gezimize başlıyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz. Cumalıkızık gezimizin ardından Gölyazı’ya Doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Zeytin ağaçları arasında Gölyazı’ya ilerlerken girişte restore edilen yel değirmeni karşılıyor bizi. İlk olarak eski tiyatro kalıntılarının bulunduğu Zambak Tepesi’ne çıkıyoruz. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp, fotoğraf molası verdikten sonra gezmeye devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve Göl Yazıevi’ni geziyoruz. Yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü ile yarımadaya geçiyoruz. Şimdi restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı’nı ve Camisi’ni, Tarihi surları Uluabat Golu’nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, restore edilen Faik Bey Konağı’nı 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz. Gölyazı Köyü ve Uluabat Gölü turumuzu tamamladıktan sonra bir sonraki durağımız olan ve öğlen Yemeği (Balık/Köfte-Salata-İçecek-Fırında Tahin Helvası-Cay Yemek Extra ücretli olup isteğe bağlıdır.) için mola vereceğimiz Mudanya’ya doğru hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra ilk olarak Mudanya’da bulunan Balık Restoran'ımıza geçiyoruz. Öğlen yemeklerini yedikten sonra rehberimiz eşliğinde Rus asıllı Aleksander Ganyanof’ ait olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı bina olan Mudanya Mütareke Evi Müzesi, İtalyan mühendis Piciretu tarafından planlanan Giritli Mahallesi’nde (Mudanya Rum Mahallesi) bulunan Mudanya Evleri’ni gördükten sonra 30 dakika mesafede olan son durağımız olan Trilye’ye geçiyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri yapıyoruz. Sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molasından sonra Bursa’Daki otelimize yolculuğumuza başlıyoruz.Konaklama ve Akşam Yemeği Otelde.

  Sabah Kahvaltısı: Cumalıkızık köyün’De alınacaktır. (Ekstra)

  Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır Tur Ücretine Dahildir.

  Konaklama: Hotel Anatolia,Kervansaray Termal Bursa, Tiara hotel & spa bursa ,Kırcı termal bursa vb şehir otelleri.
Konaklama: Hotel Anatolia,Kervansaray Termal Bursa, Tiara hotel & spa bursa ,Kırcı termal bursa vb şehir otelleri.

2.

Gün
Bursa Uludağ İstanbul 2 gün programını görmek için tıklayınız

Bursa Uludağ İstanbul

Turumuzun son gününde Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turu için otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Otobüsümüze geçerek Uludağ’a doğru hareket ediyoruz. Uludağ’a varışımızla beraber rehberimizin bölge hakkında ki bilgilerini dinledikten sonra dileyen misafirlerimiz indirimli olarak kayak malzemesi kiralayabileceği kayak odasında aracımızdan iniyoruz. Kayak odasında gerekli malzemeleri kiraladıktan sonra telesiyejler yardımıyla zirveye çıkabilir veya acemi pistlerinde kayak yapmaya başlayabilirler. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz Uludağ teleferik ile 2543 metre yüksekliğe çıkarak manzaranın tadını çıkarabilir, bölgedeki restoranlarda veya kafelerde vakit geçirebilir. Saatlerimiz 16:30 civarı rehberimizin belirlediği yerde buluşmanın ardından Uludağ’dan ayrılarak Bursa’da akşam yemeği molası ve Kestane Şekeri molası veriyoruz. Ardından Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turumuzu sonlandırıyor ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.. Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ile bir başka Tatilmod organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır Tur Ücretine Dahildir.

  Öğle Yemeği: Bölgede Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

  Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacaktır (Ekstra)
Konaklama: Bu Gece Otel Konaklaması Bulunmamakta.
DAHİL OLANLAR:
Gidiş – dönüş ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1 Gece Otel Konaklaması
1 Otelde Sabah Kahvaltısı
1 Otelde Akşam Yemeği
Uludağ Milli Park Giriş Ücreti
Tatilmod Güvencesi,
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.


HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği
Kayak Ekipmanları
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Skipass Ücretleri
Tüm özel harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#55
LOKASYON:
Bursa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği Dahil
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00: İncirli (Dilek Pastanesi Önü) 06:30: Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) 07:00:Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:10:Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü̈) 07:20:Kartal Köprüsü̈ (Ankara Yönü̈) 07:30: Pendik Köprüsü (Ankara Yönü̈) 07:45: Çayırova McDonald’s önü 08:00: Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye Uludağ Turumuzu tamamladıktan sonra misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

  %25 İndirim

1.199TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Cumalıkızık Mudanya Gölyazı Trilye... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.