Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu

EN İYİ FİYAT
 • Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu: Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !
 • Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu: Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !
 • Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu: Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !
 • Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu: Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !
 • Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye Turu: Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !
 • Cumalıkızık
 • Gölyazı
 • Trilye
 • Cumalıkızık'ta Kahvaltı Dahil
 • Mudanya
Muhteşem Doğasıyla Bursa Turu !

TUR PROGRAMI

Belirtilen buluşma noktalarından hareketle ilk durağımız olan Cumalıkızık Köyüne gidiyoruz. Burada alacağımız serpme köy kahvaltının ardından Cumalıkızık gezimize başlıyoruz.

Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Cumalıkızık Köyünde Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi’ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz.

Cumalıkızık gezimizin ardından Gölyazı’ya Doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Zeytin ağaçları arasında Gölyazı’ya ilerlerken girişte restore edilen yel değirmeni karşılıyor bizi. İlk olarak eski tiyatro kalıntılarının bulunduğu Zambak Tepesi’ne çıkıyoruz. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp, fotoğraf molası verdikten sonra gezmeye devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve Göl Yazıevi’ni geziyoruz. Yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü ile yarımadaya geçiyoruz. Şimdi restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı’nı ve Camisi’ni, Tarihi surları Uluabat Golu’nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, restore edilen Faik Bey Konağı’nı 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz.

Gölyazı Köyü ve Uluabat Gölü turumuzu tamamladıktan sonra bir sonraki durağımız olan ve öğlen Yemeği (Balık/Köfte-Salata-İçecek-Fırında Tahin Helvası-Cay Yemek Extra ücretli olup isteğe bağlıdır.) için mola vereceğimiz Mudanya’ya doğru hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuğumuzdan sonra ilk olarak Mudanya’da bulunan Balık Restoran'ımıza geçiyoruz. Öğlen yemeklerini yedikten sonra rehberimiz eşliğinde Rus asıllı Aleksander Ganyanof’ ait olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı bina olan Mudanya Mütareke Evi Müzesi, İtalyan mühendis Piciretu tarafından planlanan Giritli Mahallesi’nde (Mudanya Rum Mahallesi) bulunan Mudanya Evleri’ni gördükten sonra 30 dakika mesafede olan son durağımız olan Trilye’ye geçiyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri yapıyoruz. Sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molasından sonra İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz.

Tahmini yol, hava koşullarına göre saat 21:00-23:00 İstanbul’da oluyoruz. Bir Sonraki Tatilmod seyahatinizde buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

 • 06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
 • 06:30Mecidiyeköy İETT Durakları
 • 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 07:20 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
 • 07:40Çayırova McDonald's Önü
 • 07:50 Gebze Center


DAHİL OLANLAR:
• Gidiş - Dönüş Ulaşım
• Rehberlik Hizmeti
• Serpme Kahvaltı Cumalıkızık'ta
• Sağlık koruma paketi
• Araç içi ikramlar
• Çevre Gezileri
• Seyahat SigortasıHARİÇ OLANLAR:
• Kişisel Harcamalar
• Öğle Yemeği
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• 65+ üstü misafirlerimiz ALO 199 dan izin alarak tura katılım sağlayabilirler

.20 yaş altındaki misafirlerimiz anne veya babaları olmadan tura katılım sağlayamayacaktır.


ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM16
LOKASYON:
Bursa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Cumalıkızık'ta Sabah Kahvaltısı Dahil
BULUŞMA:
06:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 06:30Mecidiyeköy İETT Durakları 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:20 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:40Çayırova McDonald's Önü 07:50 Gebze Center
BİTİŞ:
Bursa Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE

• Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini beş (5) iş günü öncesinden TATİLMOD,a yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Tur kalkış tarihine beş (5) iş günü kala iptal edebilir . Beş (5) iş günü öncecesi iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle havale/veya eft yoluyla engeç (7) iş günü içerisinde,iade edilir

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Cumalıkızık Gölyazı Mudanya Trilye... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.