• Günübirlik Uludağ Turu :
  • Günübirlik Uludağ Turu :
  • Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Tatilmod Güvencesi
  • Osmangazi Köprüsünden Hızlı Ulaşım
  • Araç içi Kahvaltı Paketi
  • Günübirlik Kayak Turu
  • Uludağ Milli Park Giriş Ücreti Dahil

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

04.30 İncirli (Dilek Pastanesi Önü)

05:00 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)

05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

05:40 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü)

05:50 kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

06:00 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü)

06:15 Çayırova Mc Donald’s önü

06:30 Gebze Center Önü

08:00 bursa Şehir Otelli


İstanbul Uludağ Yolculuğu


Tatilmod Seyahat Acentesi olarak, Kayak Turları kapsamında, Uludağ’ın zevkini bizimle uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde yaşayın. Siz değerli misafirlerimize gününüzü en güzel şekilde değerlendirmek amacıyla keyifli kayak seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar, Arac ici sabah kahvaltısı ve tatilmod misafirperverliğinde belirlenen noktalardan belirlenen saatte hareket ile Osman gazi köpürüsü üzerinden Bursa’ya varıyoruz konaklamalı Uludağ turuna katılan misafirlerimizi yol üzerindeki otelimizden alarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Rehberimizin sizlere indirimli olarak sunacağı ekipman ve skipass şansını yakalabilirsiniz. Kayak evimizde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ’da serbest zaman veriyoruz. Dileyenler dağın havasını soluyup yürüyüş yapabilirken, dileyenler de kayak keyfine katılabilir. 16:30 ‘da dağa veda edip İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde bulunan otelimize konaklamalı Uludağ turuna katılan misafirlerimizi otellerine bırakarak İstanbul yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde dinlenme tesisinde mola veriyoruz . Akşam saatlerinde İstanbul’a varış ile bir başka Tatilmod organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Lunch Box Kahvaltı Paketi Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Menü olarak alınacaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacaktır (Ekstra)


DAHİL OLANLAR:
 Gidiş – dönüş ulaşım
 Rehberlik Hizmeti,
 Araç içi kahvaltı paketi
 Tatilmod Güvencesi,
 Tatilmod otobüsü içerisindeki sınırsız ikramlar,
 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
 Milli park girişleri


HARİÇ OLANLAR:
 Öğle Yemeği ( sucuk ekmek + içecek )
 Kayak Ekipmanları
 Skipass Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmod kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.Yüzme molalarında yüzmek için gerekli kıyafetlerinizi ve güneş kreminizi de almanızı tavsiye ederiz.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde tatilmod sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İPTAL VE İADE

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TM5857
LOKASYON:
Uludağ (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Araç içi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
04.45 İncirli (Dilek Pastanesi Önü) 05:00 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü) 05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 05:40 Bostancı Köprü Altı (Ankara Yönü) 05:50 kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 06:00 Pendik Köprüsü (Ankara Yönü) 06:15 Çayırova Mc Donald’s önü 06:30 Gebze Center Önü 08:00 bursa Şehir Otelli
BİTİŞ:
Bursa Uludağ Kayak Turu Günübirlik Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL VE İADE
Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.


•Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

TARİH VE FİYATLAR

  %25 İndirim

300TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Uludağ Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.